بحث :: روتر میکروتیک و اعمال محدودیت های امنیتی در ان
درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جهت دریافت مدرک با مراجعه به به این بخش و ورود به دوره مورد نظر، بر روی گزینه دریافت مدرک کلیک کرده، اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پروسه صدور مدرک برای شما طی شود.

صدور مدرک تنها برای دوره هایی که به صورت کامل خریداری شده و قیمت آن ها بالای 100،000 تومان باشد انجام خواهد شد.

تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

روتر میکروتیک و اعمال محدودیت های امنیتی در ان

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
yek_mosafer2000
سید احمد توسلی
1395/01/09 04:43:03
سلام

روی روتر میکروتیک چه نکات امنیتی رو بعد از تنظیم شدن انجام بدم ؟ این روتر سرویس های اینترنت - VPN - هات اسپات روش کانفیگ شده !!! ی مدت نیستم نمیخوام برگردم ببینم نابود شده
author
sarahmdpr
سارا حمیدپور
35 ماه قبل
درود
مهندس منظورتون از نکات امنیتی برای خود روتر یا امنیت در شبکه.نکته ای که در هر دو مورد میتونه کمکتون کنه harden کردن میکروتیک.
author
yek_mosafer2000
سید احمد توسلی
35 ماه قبل
سلام

من میخوام تمامی دسترسی های راه دور و نزدیک به روتر امن و مسدود باشه . ی سری راه کار امنیتی لازم دارم . بزارم برم عشق و حال ....
author
sarahmdpr
سارا حمیدپور
35 ماه قبل
با harden کردن و بعد ست کردن فایروال میتونید اینکارو انجام بدید.
author
yek_mosafer2000
سید احمد توسلی
35 ماه قبل
این هاردن کردن یعنی چی ؟ برنامه ای هست بتونم باهاش تست نفوذ انجام بدم !!
author
sarahmdpr
سارا حمیدپور
35 ماه قبل
harden کردن به معنای secure کردن یا در اصطلاح عامیانه خودمون بستن حفره های امنیتیه.harden کردن مراحل داره و بعد از هر مرحله با نرم افزار nmap و... تست می کنید که این کاری که انجام دادید این حفره امنیتی رو بسته یا نه.
author
yek_mosafer2000
سید احمد توسلی
35 ماه قبل
حالا یه مطلبی که هست همین حفره هاست . اینا رو چیجوری شناسایی کنم ؟ دوستان تجربیات حملات به روتر میروتیک رو دارن ؟؟؟ بغیر از حملات DNS ....
author
sarahmdpr
سارا حمیدپور
35 ماه قبل
مهندس گفتم که با harden کردن..!!

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات