درخواست های ارتباط
جستجو
    لیست دوستان من
    صندوق پیام
    همه را دیدم
    • در حال دریافت لیست پیام ها
    صندوق پیام
    رویدادها
    همه را دیدم
    • در حال دریافت لیست رویدادها
    همه رویدادهای من

تا 75 درصد تخفیف ویژه شب یلدا بر روی کلیه محصولات وب سایت توسینسو فقط تا 30 آذر

مانده تا پایان تخفیف ها

تخفیف های وب سایت
    همه تخفیف ها

اختلال Wi-Fi بر روی درب اتوماتیک

نویسندهمتن پست
    پاسخ به این پست
    author
    mk512
    1397/07/03 10:17:25
    سلام خدمت تمام دوستان.
    امروز میخواستم بحث عجیبی رو مطرح کنم، نمیدونم بخش درستی رو انتخاب کردم یا خیر.
    خب بریم سر اصل مطلب:
    همه ما درمورد امکان تداخل مودم های وای فای روی تلفن های بیسیم 2.4 GHZ شنیدیم.
    سوال من و موضوع بحث من درباره "امکان تداخل بین شبکه های بیسیم خانگی و سیستم درب اتوماتیک پارکینگ" هستش. یعنی آیا به هر طریقی این امکان وجود داره که اکسس پوینتی در نزدیکی و برد گیرنده درب اتوماتیک، با تداخل روی کانال/فرکانس درب، بر روی کارکرد اون اختلال ایجاد بکنه؟
    موضوع از اونجایی برای من جالب شده که در صبح زودهنگام و یا شب، هیچ اختلالی نداریم، اما در هنگام ظهر و عصر تقریبا این مشکل بروز پیدا میکنه، به خاطر همین متغیر بودن عملکرد در ساعات مختلف، برای من ایجاد شک شده.
    دوستانی که ایده ای دارند مطرح کنند، باتشکر.
    author
    rasool1
    rasool danesh
    2 ماه قبل
    سلام
    دوست عزیز این مشکل شما از اختلال نیست و هرچی است .مربوط به دما است
    احتمالا در زمستان مشکل شما حل میشه
    author
    mk512
    2 ماه قبل
    سلام. از جنبه فنی سندیت داره این حرفتون یا خیر؟
    سر چله تابستون به این صورت حاد چنین مشکلی نداشتیم، و بوده در روزهای سرد زمستونی که این مشکل بوده.
    author
    rasool1
    rasool danesh
    2 ماه قبل
    دوست عزیز سندیتش بابت تجارب قبلی است که دارم
    به یک برق کار بگین کل برق کشی رو چک کنه
    خیلی از بچه ها مودم دارن و درب اتومات هم دارن .یکیش خوده من ....اما همچین مشکلی نداریم با اینکه فاصله مودم من تا درب اتومات 5 متر است
    author
    mk512
    2 ماه قبل
    پس دما میتونه روی رله تاثیر داشته باشه! البته منظور من هم صرفا مودم خودم یا همه ساکنین و اطرافیان نبود، بلکه فکر میکردم یکی از مودم ها به لحاظ عدم پشتیبانی از استاندارد روی باند دیگه ای تصرف داره. چون قبلا در خصوص نویز دکل های مخابراتی روی آیفون های تصویری شنیده بودم، گفتم شاید در مقیاس کوچک تر بشه این رو مزید بر علت دونست.
    author
    rasool1
    rasool danesh
    2 ماه قبل
    دوست عزیز رله با افزایش و کاهش دمای زیاد حساس است و ممکنه اگر کیفیتش پائین باشه به مشکل بخوره
    نویز دکلهای مخابراتی روی آیفون هم نه به واسطه فرکانس بلکه بخاطر نزدیکی بیش از حد یک فرستنده به یک تقویت صدا است
    آیفون قسمت بیسیم نداره که اختلالی ایجاد بشه و فقط چون یک آمپلی فایر داره هر نویزی رو چند برابر میکنه و پخش میکنه و چون منبع ایجاد فرکانس در نزدیکیش وجود داره اون رو به عنوان نویز روی آیفون میندازه
    author
    mk512
    2 ماه قبل
    خب دلیل تداخل فرکانس Wi-Fi با تلفن های 2.4 GHZ چیه؟ اونم به خاطر همین آمپلی فایر هستش؟
    author
    rasool1
    rasool danesh
    2 ماه قبل
    دوست عزیز باید دید تداخل چه تاثیری داره میگذاره
    اگر به صورت نویز در صدا باشه ، بله مربوط به بخش تقویت صدا است اما اگر تداخل و تاثیر به صورت قطع شدن صدا و کم شدن برد و قطع شدن آنتن باشه ، تاثیر در تداخل فرکانس است
    author
    mahdy
    مهدی محب الطاهر
    2 ماه قبل
    سلام شرمنده وسط بحث مزاحم میشم . تجهیزات و دستگاه های متفرقه میتونن مشکل برای WiFI درست کنن اما برعکسش رو حقیقتش من ندیدم. اول بررسی کنید که مدل برد دستگاه شما چی هست . و از چه نوع ریموتی استفاده میکنه

بعد میشه فهمید که فرکانسی که لازم داره چی هست و در نهایت با ابزار هایی که فرکانس رو محاسبه می کنند میتونید موقعی که کار نمیکنه چک کنید

جسارتا آیا اطراف منزل شما جمر آنتن کسی نداره ؟ مدرسه یا مکانی که بخواد آنتن موبایل رو مسدود کنه ؟

مورد بوده موس بیسیم بنده داخل یک مکانی که مسدود کننده آنتن داشته با مشکل مواجه شده.

author
    mk512
    2 ماه قبل
    سلام، والا تا جایی که من اطلاع دارم این ریموت درب از نوع فرکانس 433 هست. بین بازاری ها و مغازه ها به همین اسم معروفه حالا نمیدونم منظور 433 مگاهرتز هست یا هر چیز دیگه. مودم ها هم همونطور که میدونید یا 2.4 هستن یا 5 گیگاهرتز. بنده هم ذهنم داره میره به سمت همون احتمال اولی که آقا رسول دادند؛ یعنی به دلیل بی کیفیت بودن رله ریموتی و حساسیتش به دما این مشکل افت و خیز پیدا میکنه. به هر حال علاقه مند هم بودم از لحاظ تداخل امواجی روی این قضیه تحقیقات کنم.
    author
    mahdy
    مهدی محب الطاهر
    2 ماه قبل
    فرکانس ریموت شما 433MHz هست .

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات