درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

حذف کلید F12 برای انتخاب Boot

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
b_itman_b
1393/07/26 10:58:41
با سلام خدمت اساتید گرامی.
من تو شرکتم تمامی سیستم ها رو محدود کردم و برای اینکه کسی نتونه با نرم افزار هایی مثل PassWordRecoveri و ... پسوورد Admin ها رو برداره بوت سیستم ها رو روی هارد گذاشتم و برای BIOS هم پسوورد.تمامی کیس ها هم پلمپ شدن که جریان باطری مادر برد کلا تعطیل بشه.حال بعضی از مادر بردها کلید میانبرF12 رو برای انتخاب بوت داره.چظور اون رو از کار بندازم.خیلی ور رفتم ولی نشد.پیشنهادبدین چه کنم خوشحال میشم.
author
r_s880
رضا صاحبی
55 ماه قبل
دوست عزیز اینکه کلید F12 رو غیر فعال کنید ، روی بوت منو پسورد بزارید ، سی دی رام ها رو حذف کنید برای جلوگیری از عدم دسترسی به پسورد ... از دید من یه خورده سخت گیرانه است به هر حال سیاست کاری شما ایجاب میکنه چه تصمیمی برای کاربران خودتون بگیرد به هر حال حذف f12 و یا پسورد گذاری جزء آپشن هایی هستش که باید بر روی بایس دستگاههای شما موجود باشد که البته من هم این آیتم رو ندیدم ولی در کل می تونید با استفاده از نرم افزارهای Bios Editor این مشکل رو حل کنید
حذف کلید F12 برای انتخاب Boot

اگه دقت کنید روی نرم افزار آیتم Boot Block هم وجود داره
author
spider_hn
54 ماه قبل
سلام، به قول دوستمون( r_s880 یه خورده سخت گیرانه است ) این کار شما تقریبا امنیت رو برقرار میکنه
فقط کافیه یکی از سیستم ها اینترنت داشته باشند تا کلیه کارهای که کردین بر باد فنا برود
چون برای برداشتن پسورد BIOS لازم به برداشتن باطری نیست (بعضی مادربوردها با پسورد مادر وارد میشن)
و اما برای پیدا کردن پسورد ادمین هم خیلی ساده از ی نرم افزار .... پرتیبل استفاده کنند به دست می آد
البته دوست عزیز نه اینکه کارتون به درد نخور باشه و هیچ کاربردی نداره نه
ولی به نظر بنده محدودیت باشه ولی به جای خود و برای کاربر مورد دار
author
mahan dana
mahan dana
54 ماه قبل
دوست عزيز جناب آقاي spider-hn : اگه بر روي يك سيستم كليه كارهاي فوق رو انجام داده باشند كه ديگه كاربر نمي تونه نرم افزاري رو از روي دسكتاپ اجرا كنه، آيا نرم افزار پرتابل با كاربري دسترسي محدود، قابليت اجرا دارند؟ ممنون
author
spider_hn
54 ماه قبل
همانطور که جنابعالی هم مستحضر هستند بیتشر محدودیت ها بازمیشه و یا راه گریز دارند مثلا بستن Regedit میشه با یک دستور دیگه اون رو باز کرد و .. ، آيا نرم افزار پرتابل با كاربري دسترسي محدود، قابليت اجرا دارند؟ اگر منظورتون اینه که با AD اینکار رو انجام داده باشین بله امکان داره و خودتتون هم می تونید چک بفرماید
البته کار شما هم بی نتیجه نیست و کاربرخاص خودش رو داره فقط و صرفا جهت اطلاع عرض کردم
موفق باشید انشاا..

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات