بحث :: فقط خواندنی کردن فلاش
درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جهت دریافت مدرک با مراجعه به به این بخش و ورود به دوره مورد نظر، بر روی گزینه دریافت مدرک کلیک کرده، اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پروسه صدور مدرک برای شما طی شود.

صدور مدرک تنها برای دوره هایی که به صورت کامل خریداری شده و قیمت آن ها بالای 100،000 تومان باشد انجام خواهد شد.

تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

فقط خواندنی کردن فلاش

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
parand
مرادنیایی
1393/08/08 04:51:04
سلام خسته نباشید بنده یه نرم افزار طراحی کردم ومیخام برای این نرم افزار با استفاده از فلش قفل سخت افزاری تعریف کنم به این منظور که قوانین کپی رایت رعایت بشه ، من میخام این نرم افزار رو درداخل فلش بگزارم وفلاش روفقط خواندنی کنم یعنی کاربرنتونه اطلاعاتی رودرداخل فلش ذخیره کنه وفقط بتونه نرم افزارواجراکنه لازم به ذکره که وقتی میخاد فلش روفرمت کنه نرم افزارم ازبین نره ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
author
reza_taghizadeh
رضا تقی زاده
52 ماه قبل
دوست عزیز هدفی که شما دنبال می کنید با فلش مموری قابل پیاده سازی نیست... میتونی راحت فلش مموری رو write protected کنی ولی با اینکار فقط نمیشه رو فلش بنویسی یا چیزی از اون حذف کنی ، اما میشه از اون کپی کرد و شما به هدفتون به هر حال نمیرسی...
قفل سخت افزاری رو با میکروکنترولر طراحی می کنند و تو طراحی هم یه خلاقیت هایی باید به خرج داد تا نحوه ارتباط سخت افزار با نرم افزارت طوری باشه که نرم افزارت راحت کرک نشه.
author
UNITY
محمد نصیری
52 ماه قبل
در چنین شرایطی معمولا از قبل های سخت افزاری یا Token های مخصوص استفاده می کنند ، شما نرم افزار رو نصب می کنید روی سیستم اما اجراش حتما باید دارای قفل سخت افزاری باشه ، با فلش مموری بعید میدونم چنین کاری بشه کرد نمونه این قفل ها هم ارزونه فکر می کنم بین 20 تا 30 هزار تومن باشه کافیه یه جستجو بزنید و خرید کنید چون اگر واقعا نرم افزارتون براتون مهم هست باید اینکارو بکنید ، همه نرم افزارهای کلان و بزرگ هم از این روش استفاده می کنند.

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات