بحث :: بوت نشدن هارد از طریق ACHI
درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جهت دریافت مدرک با مراجعه به به این بخش و ورود به دوره مورد نظر، بر روی گزینه دریافت مدرک کلیک کرده، اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پروسه صدور مدرک برای شما طی شود.

صدور مدرک تنها برای دوره هایی که به صورت کامل خریداری شده و قیمت آن ها بالای 100،000 تومان باشد انجام خواهد شد.

تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

بوت نشدن هارد از طریق ACHI

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
miladkhakpoor
میلاد خاکپور
1393/12/19 10:05:04
با سلام خدمت مهندسین گرامی ، لپ تاپ ASER ASPIRE 5741G با هارد وسترن دیجیتال در حالت ACHI بالا نمی اید، هارد رو LOW LEVEL FORMAT هم کردم اما باز هم جواب نمی دهد.در ضمن قطعا مشکل از هارد است چرا که هارد رو روی لپ تاپ دیگه ای امتحان کردم هم جواب نداد
با توجه به تجربه شما چه کاری بهتر است انجام بدم تا با حالت ACHI بالا بیاد؟؟؟؟
author
UNITY
محمد نصیری
47 ماه قبل
  1. در وهله اول اینطور به نظر میرسه که شما با حالت IDE می تونید هارد دیسک رو Boot کنید درسته ؟
  2. آیا شما تنظیمات AHCI رو در BIOS تغییر دادید ؟
  3. وقتی روی IDE قرار میدید درست بالا میاد ؟
  4. از جهتی چه الزامی به استفاده از AHCI دارید ؟
author
miladkhakpoor
میلاد خاکپور
47 ماه قبل
مطمنا هر انسانی که الفبای کامپیوتر رو بدونه میفهمه که باید در هر دوحالت تست بشه و همچنین میدونه باید تنظیمات بایوس رو تطبیق بده
بله در حالت IDE بالا میاد ولی در حالت ACHI نه بالا میاد و نه ویندوز بالاش نصب میشه
این بنده خدا میخواد روی لپ تاپ ACER Xسی پی یو INTEL سیستم عامل مک نصب کنه و به همین علت حتما باید با ACHI بالا بیاد

author
UNITY
محمد نصیری
47 ماه قبل
دوست عزیز من خیلی از دوستان رو میشناسم که الفبای کامپیوتر رو بلد هستن حتی دستور زبان رو هم بلدن اما این مورد رو نمیدونن که باید چند حالت تست بشه به همین دلیل پرسیدم که مطمئن بشم جثارت خدمت دوستان نشه ، اگر ویندوز شما با IDE بوت میشه و مشکلی نداره شما اسکریپت رجیستری زیر رو دانلود و اجرا کنید و از طرفی یک Bug Fix هم هست که از مایکروسافت هست ، این موارد باعث میشن با تغییر IDE به AHCI ویندوز شما Boot بشه ، این مورد رو تست کنید و بعد بررسی کنید که مشکل درست میشه یا خیر ، در غیر اینصورت ممکنه مشکل از MBR شما باشه که حالا باز باید با ابزار خاصی تست بشه :
http://support.microsoft.com/en-us/kb/922976
media.askvg.com/downloads/2011/11/Reset-SATA-Hard-Disk-Mode-in-Registry.zip

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات