درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

پرینتر لیزری بخرم یا جوهرافشان؟

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
سیدرضا بازیار
سیدرضا بازیار
1394/04/14 01:07:25
من میخوام یه پرینتر با کیفیت خوب بخرم ، اما نمیدونم کدوم بهتره ، میخوام دارای خصوصیات زیر باشه:
1- کیفیت قابل قبولی داشته باشه
2- هزینه جوهر اون کم باشه (هر 1000 پرینت رنگی کمتر از 100هزار تومان بشه یا در توان یه دانشجو باشه...)
3- جوهر اون هرگز پاک نشه (مقاوم در برابر آب و رطوبت و نور)
4- اگه یه هفته ازش استفاده نکنم خراب نشه
5- واسه کار های دانشجویی مناسب باشه (پرینت های رنگی و سیاه و سفید زیاد. مانند نمونه سوالات امتحانی - 500 برگه سیاه سفید و 200 برگه رنگی در ماه)
6- واسه چاپ کاغذ ها با گرماژ 80 مناسب باشه (مانند چاپ اعلامیه و... در بهترین کیفیت)
اگه ممکنه بیشتر معایب هر کدوم رو بگید تا حساب کار بیاد دستم
author
sahand
وحید معصومی اصل
46 ماه قبل
سلام
من لیزری 1025 HP دارم، دو سال پیش 610 هزار تونم گرفتم.
استفاده تقریباً زیاد می کنم ولی با این حال تو این دوسال فقط یک بار جوهرش رو عوض کردم، چهار رنگش همراه چیپش 95 هزار تومن شد.
در مورد کیفیتش هم من خودم راضی هستم، شاید تعریف شما از کیفیت با تعریف من از کیفیت فرق کنه.
اگه از پرینتر های لیزری یک هفته هیچ، یک ماه هم استفاده نکنید خراب نمیشه.
author
a.tayefekhani
alireza tayefekhani
46 ماه قبل
سلام
اگه دنبال کیفیت خوب و ارزون بودن رنگ هستید حتما دنبال پرینتر لیزری باشید رینتر های جوهر افشان از نظر کیفیت پایین تر از لیزری هستن و قیمت رنگش هم به مراتب گرونتر از لیزری وقتی هم که یه مدت کوتاهی ازشون استفاده نشه هد دستگاه فورا خشک میشه و دردسر خاص خودش رو داره .
author
سیدرضا بازیار
سیدرضا بازیار
46 ماه قبل
من شنیدم که اگه 1000 برگه با پرینتر لیزری پرینت بگیریم شارژ اون تموم میشه و باید براش کارتریج بخریم که 4 تا کارتریج میخواد و هر کارتریج 200 هزار تومان میشه
این حقیقیت داره؟
قضیه کارتریج چیه؟
author
a.tayefekhani
alireza tayefekhani
46 ماه قبل
هیچ پیرینتری تعریف نداره که چه تعداد برگ پرینت میگیره این عدد 1000 تا یه هر عددی یه عدد میانگین برای اون دستگاس ،اگه مقدار رنگ مصرف شده روی عکس یا سندی که دارید چاپ میکنید زیاد باشه به طبع کارتریج دستگاهتون زود تر تموم میشه
من پیشنهاد میکنم یه سر به بازار بزنید تا قیمت پرینتر لیزری و جوهر افشان دستتون بیاد و همچنین قیمت کارتریج اونا بعد نسبت به خرید اقدام کنید
پرینتر لیزری گرونتر از جوهر افشان هستش اما کارتریجاش رو میشه با قیمت پایین شارژ کرد اما جوهر افشان دستگاهش ارزونه ولی هم تعداد کمتری پرینت میگیره هم جوهراش رو تو بیشتر مواقع نمیشه شارژ کرد یه مدت هم که استفاده نشنه رنگش خشک میشه .

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات