درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

هنگ کردن کامپیوتر بعد از نصب ویندوز

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
jamalmansouri
1394/10/14 11:31:29
سلام دوستان ، خسته نباشید بنده یه سیستم DDR2 دارم ، که بیشتر اوقات هنگ میکنه ووفتی ریستارت میکنم دیگه ویندوز بالا نمیاد ، باید دوباره از نو نصب ویندوز کنم ، یاوقتی یه مرورگری، برنامه ای ، چیزی باز میکنم دیر بالامیادودوباره هنگ میکنه ، مشکل از چیه ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید؟
author
rickymemphies
مهدی عسکری
40 ماه قبل
سلام دوست عزیز
با اجازه از اساتید محترم
احتمالا چون RAM دستگاه شما پایین هست هنگ میکنه.وقتی ویندوز هم بالا نمیاد احتمالا موقع ریست فایل های سیستمی شما دچار آسیب میشه که دیگه ویندوزتون بالا نمیاد.
کاری که شما میتونید انجام بدید اینه که تنظیم Virtual Memory ویندوز رو بر عهده ی ویندوز بزارید.ویندوزتون رو بگید چی هست تا مسیر تنظیمش رو اگر نمی دونید بگم خدمتتون
author
jamalmansouri
40 ماه قبل
خیلی ممنون وسپاسگزارم از پاسختون جناب آقای عسکری ، بنده ویندوز سون نسخه 32 بیتی رو دارم ممنون میشم منو دراین زمینه راهنمایی بفرمایید؟

author
rickymemphies
مهدی عسکری
40 ماه قبل
به منوی Start برید و روی My Computer راست کلیک کنید و Properties رو بزنید.سپس در سمت چپ Advance system settings رو کلیک کنید و در زیر گزینه ی Performance گزینه ی Setting رو کلیک کنید.در صفحه ی جدید به نب Advance برید و در قسمت Virtual Memory گزینه ی Change رو انتخاب کنید و روی System Managed Size کلیک کنیدو همه ی پنجره هارو OK کنید و یکبار سیستم رو ریست کنید
author
mansuor2020
غلامرضا اميرزاده
40 ماه قبل
سلام
هارد كامپيوترتو چك كن اين مشكل هارده.

author
آیت
39 ماه قبل
سلام.مشکل به احتمال 90 درصد بد سکتور روی هارده که باید چک شده و در صورت امکان رفع بشود . درمان موقت . نصب ویندوز در یک درایو دیگر مثلا D
author
rasool1
rasool danesh
39 ماه قبل
سلام مارک و نوع رم و مادر برد شما چیه

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات