مصطفی تقی پور

مشکل در مادربورد

مادربوردی صرفه نظر از نام آن G41 مشخصات به شرح زیز است

CPU 7500

RAM 2G

VGA انبورد

مشکل: در کارگاه تعمیرات برای تست سلامت مادربورد انجام شده به زبان ساده قطع و وصلی دارد یه بار بالا میات بدون هیچ مشکلی به محض خاموش یا ریستارت کردن آن روشن می شود ولی بالا نمیات مشکلش پیدا نکردم لطفا پاسخ بدید؟

#سرفراز #سلامت #باشید
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh

سلام

اگر واقعا قطعی داره زیاد وقت صرف نکنید قابل درست شدن نیست

برد مادر بردها دارای چندین لایه است و معمولا قطعی در لایه های میانی رخ می دهد که قابل ترمیم نیست

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
الیاس یاری

اگر مطمئن هستید که از مادربرد هست و از رم یا برق رسانی پاور مشکلی ندارین ، بهتر هست عوض کنید ، بنده هم یک قطعه مادربردم نیم سوز شده بود هرجا بردم قبول نکردن و گفتن باید یکی نو بخرم

شما اگر بازم مطمئن هستید سریعا هارد و رم و.. رو بردارید تا به اون ها آسیب نرسه

موفق باشید

فکر جدید == دنیای جدید

ممنون مادبورد شخص دیگری واسه تعمییر اورده بود هدف من اطلاع بیشتر تشکر

الیاس یاری

خواهش میکنم ، حالا اگر بازم مایل هستید بیشتر اطلاعات در بیارین ، نوع مدل مادربرد رو بردارین و تویه اینترنت به این عنوان

گشت بزنید " کدام یک از قطعه های مادربرد G41 قابل تعمیر است یا لیست اجزای قابل تعمیر در مدل G41 "

انگلیسی سرچ کنید + سایت کمپانی مادربرد + فروم ها

موفق باشید

فکر جدید == دنیای جدید
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....