در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

مشکل فایل های مخفی شده در مراکز دانشگاهی در فلش مموری ها

با سلام

مشکل اساسی و زیادی در مخفی شدن فایل ها و از بین رفتن فایل های فلش مموری دانشجویان و اساتید دانشگاهی دارم . انتی ویروس نود نتونسته کمکی بهم بکنه !!! چ راهی پیشنهاد می کنید ؟؟؟؟

#پاک_شدن_فایل #مخفی_شدن #مموری
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
M.Saberi

باسلام ؛ از بخش hidden فایل ها را میتوانید استخراج کنید.

اما راه حل هایی برای از بین بردن این نوع ویروس وجود دارد :

اولین راه : استفاده از نسخه پرتابل آنتی ویروس کسپرسکی هست که این نوع از ویروس را شناسایی می کند و از بین میبرد. شما می توانید این نوع از آنتی ویروس را در کنار Nod32 هم استفاده کنید چون باعث تداخل نمی شود. البته برای اینکه حالت hidden فایل ها از بین برود بعد از جستجو و از بین رفتن ویروس می بایست خودتان فایل ها را به صفحه اصلی فلش برگردانید.

روش دوم : چون این نوع از ویروس ها مختص ویندوز هست میتوانید با استفاده از یکی از توزیع های لینوکس مثلا Ubuntu، ویروس فلش ها را پیدا کرده و به راحتی فایلهای hidden شده را به شکل اصلی بازگردانید.

موفق باشید

با سلام

قبل از هر چیز مطمئن بشید که سیستم خودتون ویروس نداره چونکه اگر ویروس داشت هرچقدر هم که شما تلاش کنید که این ویروس رو از روی فلش مموری حذف کنید باز هم ویروس کار خودش رو میکنه

خیلی از آنتی ویروسها هستند که این ویروسها رو پاک میکنن اما بدلیل اینکه فایلها رو از حالت مخفی در نمیارن کاربر فکر میکنه که فلش اون هنوز ویروسی هست در صورتی که فایل یا فایلهای اصلی ویروس توسط آنتی ویروس حذف شده.

میمنونه خارج کردن فایلها از حالت مخفی که لازم هست ابتدا وارد Command Prompt بشید و دستور زیر رو وارد کنید

*:
Attrib –s –h /s /d

و به جای * نام درایو مد نظرتون (فلش مموری) رو میگذارید ، مثلا اگر فلش مموری شما در درایو G قرار داره به اینصورت مینویسید:

G:
Attrib –s –h /s /d
انیشتین: هیچوقت چیزی رو خوب نفهمیدی مگر اینکه بتونی اون رو برای مادربزرگت توضیح بدی :D

سلام

این دستورات رو بلدم راهی میخوام تکرار نشه .

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **

سلام به دوستان من روش دوست خوبمون که از cmd انجام داده رو کامل میکنم :

بهترین راه همین راه هستش

attrib -s -h -a -r i:\. s d

این دستور رو توی cmd تایپ کنید بعد فایل و فهرست های مخفی ،طاهر می شوند نکته اونجا که من .\:i زدم نام درایو فلش خودتون رو وارد کنید.

خدا همیشه با هاته نگران آینده نباش-0001010100111001
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....