در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

mohammad

به نظر شما یه لپ تاپ خوب چیه؟

با سلام من یه لپتاپ لنوو g5080 دارم وسخت افزار اون واقعا به درد نمی خوره و می خوام یه لپ تلپ بخرم موندم ایسوس بخرم یا اچ پی سقف مالی هم 5میلیون تومن (من خیلی وقت با لپ تاپ بازی های سنگین و با کیفیت انجام میدم ) خلاصه چی خوبه!!!؟؟....

#ایسوس #چه_لپ_تاپی_بخرم #اچ_پی #پارامتر_های_خرید_لپ_تاپ #چی_بخرم #برنامه #راهنمای_خرید_لپ_تاپ_برای_همه_افراد #کیفیت #سخت_افزار #لپ_تاپ
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

hp رو که بیخیال شو چون سال هاست که چیز دهن پر کنی نزده

اگر برای بازی میخوای سری gl ایسوس رو پیشنهاد میکنم بهت که خودم gl502 رو دارم و سخت افزارش حرف نداره

فقط کیفیت ساختش پایینه و به دلیل اینکه میخواستن چیز سبکی در بیاد بدنه تمام پلاستیک هست و lcd هم ضعیف کار شده و پیشنهاد میکنم 4k نگیری و روی full hd زوم کنی

سری gl770 خیلی عالیه و به شکلی دسکتاپ حساب میشه چون 5 کیلو وزن داره و بدنه تمام فلزی و یه چیز غول ولی قیمت 8 ملیون هست

اگر تا سقف 5 ملیون داری روی همین سری gl500 و خورده ای نگاهی بنداز ولی اگر میتونی gl 770 رو بگیری اون رو بگیر چون من 7 ملیون پول دادم به gl502 و الان پشیمونم ولی در رنج قیمتی 5 واقعا عالیه

آنقدر تلاش کنید تا اسطوره هایتان تبدیل به رقیبانتان شوند
Miran.ir

اچ پی بخر

سری Omen و Gaminig که مخصوص گیم هستش و خودش ویندوز 10 اصل رو داره که 5 تا 6 میلیون هست

من خودم 2.200.000 تومن دادم یه لپتاپ معمولیه اچ پی خریدم ولی بازی های نیمه سنگین را اجرا کردم

Winphone is live.
AH64

درود

دوست گرامی با توجه به این که بنده دوستانی در بخش تعمیرات و خدمات شرکت های که گارانتی کننده ASUS و lenovo دارم.

خرید لپ تاپ های ASUS زیر 2 میلیون یا 3 میلیون توصیه نمی شود یا lenovo هم این گونه هستش .

توصیه میکنم که شما قصد دارید و کلا کاربرد اصلی شما بازی های رایانه ای می باشد یک رایانه شخصی PC خریداری کنید که قدرتی به مراتب بهتر از Laptop در اختیار شما قرار خواهند داد.

و این که پردزانده های نسل هفتم Kabylake هم بزودی وارد کشور خواهند شد به شما توصیه میکنم برای لذت بردن از بازی واقعی نسل PC خریداری کنید.

توصیه من به شما خرید پردازنده 7700K یا حداقل 7600 می باشد که بتوانید با پردازنده های گرافیکی نسل جدید قدرت واقعی DX12 بچشید.

لپ تاپ ها هیچ وقت نمی توانند از تمامی ظرفیت ها خودشون به نمایش بگذارند .

mohammad

درسته یه pc عملکرد بهتری نسبت به لپ تاپ داره ولی یه مسئله اینکه من با لپ تاپ برنامه نویسی می کنم و کارای زیادی انجام میدم به غیر از بازی ولی لپ تاپم موقع انجام یه کار فوق سنگین یا بازی خودشو نشون میده واقعا داغ میکنه تا حدی که اگر دستت رو جلوی قسمتی که هوای گرم از اون خارج میشه نگه داری بعد از چند لحظه دست شروع به سوختن میکنه برای حل این مشکل یه کولر هم زیرش گذاشتم ولی تاثیر زیادی نداشت من لپ تاپ م رو مدرسه و یا جای باید برای کارای مث تنظیم مودم ویا کارای دیگه می برم هم باید مقاومتش خوب باشه هم نه خیلی سنگین از طرفی هم این لنوو ای که دارم واقعا چیز به درد نخوریه.

شرط داشتن یه زندگی خوب ، خوب زندگی کردنه. O_o
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....