نظرتون در مورد استفاده از سیستم سرور برای سیستم گیم چیه؟

سلام دوستان میخواستم ببینم نظرتون در رابطه با استفاده از کیس های سرور (رکمونت یا تاور) چیه؟
چند روز پیش چند نفری دیدم که اومدن از dl360 بعنوان سیستم گیم استفاده میکرندن و برام جالب بود میخواستم بدونم نظر هر کس در این مورد چیست؟و ایا میشود از هر دو پردازنده در گیم استفاده کرد؟
#اسرور #سیستم_سرور_برای_گیم #گیم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh
سلام
فربد خان من یک سرور دارم که 64 تا هسته (4تا پردازنده) داره و 128 گیگ رم و روش بازی و نرم افزارهای گرافیکی نصب کردیم و داریم استفاده میکنیم....
منظورتون چیه دقیقا؟
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
نه منظورم این هست که ایا برای یک بازی ارزش داره اینقدر هزینه بشه یا نه و ایا بازی از چند cpu بودن پشتیبانی میکنه و اینکه چقدر تاثیر گذار هست کلا
ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاشهای ناموفق برای صعود رو به اورست گفت: "برمیگردم و تو را فتح می کنم تو کوهی و نمیتوانی رشد کنی اما من انسان و میتوانم!" او در 1953 اورست را فتح کرد
rasool danesh
اینکه ارزش داره رو از کسی که بازی میکنه باید پرسید. اما پشتیبانی میکنه و مشکلی نداره
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر