فقط خواندنی کردن فلاش

سلام خسته نباشید بنده یه نرم افزار طراحی کردم ومیخام برای این نرم افزار با استفاده از فلش قفل سخت افزاری تعریف کنم به این منظور که قوانین کپی رایت رعایت بشه ، من میخام این نرم افزار رو درداخل فلش بگزارم وفلاش روفقط خواندنی کنم یعنی کاربرنتونه اطلاعاتی رودرداخل فلش ذخیره کنه وفقط بتونه نرم افزارواجراکنه لازم به ذکره که وقتی میخاد فلش روفرمت کنه نرم افزارم ازبین نره ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
#قفل_گذاشتن_روی_نرم_افزارها #آموزش_قفل_گذاری_روی_نرم_افزارها #قفل_شکستن_نرم_افزار #ایجاد_قفل_سخت_افزاری_برای_ویندوز #شناساندن_قفل_سخت_افزاری_به_vmware
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
رضا تقی زاده
دوست عزیز هدفی که شما دنبال می کنید با فلش مموری قابل پیاده سازی نیست... میتونی راحت فلش مموری رو write protected کنی ولی با اینکار فقط نمیشه رو فلش بنویسی یا چیزی از اون حذف کنی ، اما میشه از اون کپی کرد و شما به هدفتون به هر حال نمیرسی...
قفل سخت افزاری رو با میکروکنترولر طراحی می کنند و تو طراحی هم یه خلاقیت هایی باید به خرج داد تا نحوه ارتباط سخت افزار با نرم افزارت طوری باشه که نرم افزارت راحت کرک نشه.
محمد نصیری
در چنین شرایطی معمولا از قبل های سخت افزاری یا Token های مخصوص استفاده می کنند ، شما نرم افزار رو نصب می کنید روی سیستم اما اجراش حتما باید دارای قفل سخت افزاری باشه ، با فلش مموری بعید میدونم چنین کاری بشه کرد نمونه این قفل ها هم ارزونه فکر می کنم بین 20 تا 30 هزار تومن باشه کافیه یه جستجو بزنید و خرید کنید چون اگر واقعا نرم افزارتون براتون مهم هست باید اینکارو بکنید ، همه نرم افزارهای کلان و بزرگ هم از این روش استفاده می کنند.
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر