هنگ کردن کامپیوتر بعد از نصب ویندوز

سلام دوستان ، خسته نباشید بنده یه سیستم DDR2 دارم ، که بیشتر اوقات هنگ میکنه ووفتی ریستارت میکنم دیگه ویندوز بالا نمیاد ، باید دوباره از نو نصب ویندوز کنم ، یاوقتی یه مرورگری، برنامه ای ، چیزی باز میکنم دیر بالامیادودوباره هنگ میکنه ، مشکل از چیه ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید؟
#هنگ_کردن_windows_explorer #هنگ_کردن_بعد_از_ورود_به_ویندوز #هنگ_کردن_سیستم #مشکل_هنگ_کردن_سیستم #هنگ_کردن_ویندوز #هنگ_کردن_ویندوز_سرور
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
مهدی عسکری
سلام دوست عزیز
با اجازه از اساتید محترم
احتمالا چون RAM دستگاه شما پایین هست هنگ میکنه.وقتی ویندوز هم بالا نمیاد احتمالا موقع ریست فایل های سیستمی شما دچار آسیب میشه که دیگه ویندوزتون بالا نمیاد.
کاری که شما میتونید انجام بدید اینه که تنظیم Virtual Memory ویندوز رو بر عهده ی ویندوز بزارید.ویندوزتون رو بگید چی هست تا مسیر تنظیمش رو اگر نمی دونید بگم خدمتتون
Together We Grow
jamalmansouri
خیلی ممنون وسپاسگزارم از پاسختون جناب آقای عسکری ، بنده ویندوز سون نسخه 32 بیتی رو دارم ممنون میشم منو دراین زمینه راهنمایی بفرمایید؟

بیایید برنامه نویسی را عمری دوباره ببخشیم
مهدی عسکری
به منوی Start برید و روی My Computer راست کلیک کنید و Properties رو بزنید.سپس در سمت چپ Advance system settings رو کلیک کنید و در زیر گزینه ی Performance گزینه ی Setting رو کلیک کنید.در صفحه ی جدید به نب Advance برید و در قسمت Virtual Memory گزینه ی Change رو انتخاب کنید و روی System Managed Size کلیک کنیدو همه ی پنجره هارو OK کنید و یکبار سیستم رو ریست کنید
Together We Grow
سلام
هارد كامپيوترتو چك كن اين مشكل هارده.

آیت
سلام.مشکل به احتمال 90 درصد بد سکتور روی هارده که باید چک شده و در صورت امکان رفع بشود . درمان موقت . نصب ویندوز در یک درایو دیگر مثلا D
rasool danesh
سلام مارک و نوع رم و مادر برد شما چیه
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر