درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

آدابتور مودم تی پی لینک

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
تواضعی
کمال
1397/10/10 11:22:16
سلام
آدابتور مودم تی پی لینک را بنده گم کرده ام و پیدا نمی کنم . و پشت مودم نوشته شده 9 ولت اما آمپر را نمی دانم چه قدره چون ننوشته.
سوال بنده این است که من آدابتور 9 ولت ندارم و 7.5 و 12 ولت دارم آیا باید حتما آدابتور 9 ولت بزنم ؟ یا می توانم 7.5 و 12 ولت بزنم .
نظریات خود را بیان فرمایید.

author
امیرحسین کریم پور
امیرحسین کریم پور
4 ماه قبل
بورد مودم شما برای جریان برق استانداردی طراحی شده. اگه آداپتوری با ولتاژ کمتر وصل کنید به مودم مودم هی خاموش و روشن میشه. من بار ها این مورد رو دیدم. و اگه آداپتوری با ولتاژ بالاتر از ولتاژ خود مودم بهش وصل کنید احتمال اینکه مودم آسیب ببینه زیاده. و اینو هم به عنوان نکته خدمتتون بگم که آداپتور خود مودم رو بهتره وصل کنید نه آداپتور دیگه ای حتی اگه ولتاژش با آداپتور مودم یکسان باشه.

این پست توسط 1 نفر به عنوان جواب انتخاب شده است

author
تواضعی
کمال
4 ماه قبل
سپاسگزارم آقای کریم پور
با توضیحات شما متوجه شدم آدابتور خودش را پیدا کنم بهتره.
author
rasool1
rasool danesh
4 ماه قبل
سلام
دوست عزیز این یک اصل در الکترونیک است که با کم شدن ولتاژ دستگاه روشن نمیشه و یا پشت سر هم ریست میشه و با زیاد شدن ولتاژ دستگاه مورد نظر میسوزه (چون ولتاژ چیزی است که از سمت آداپتور و منبع تغذیه به دستگاه اعمال میشه )
اما در مورد آمپر باید بگم که آمپر در صورت کمتر بودن از حد مجاز دستگاه باعث میشه که دستگاه یا روشن نشه و یا پشت سر هم ریست بشه و اگر طولانی باشه ممکنه خوده آداپتور و منبع تغذیه بسوزه و اگر آمپر بیشتر باشه هیچ ایرادی بیش نمیاد و حتی ممکنه خوب هم باشه وفقط ممکنه هزینه خرید آداپتور رو بالا ببره (چون آمپرچیزی است که خوده دستگاه از آداپتور و منبع تغذیه میکشه و طلب میکنه) پس اگر شما آمپر بالاتر هم بذارین خوده دستگاه به اندازه نیازش مصرف میکنه نه بیشتر
پیشنهادم اینه که شما مدل دقیق مودمتون رو بفرمائید شاید دوستان در خونه یا جایی داشته باشن که روی اون ولتاژ و آمپراژ دقیق رو نوشته باشه
author
تواضعی
کمال
4 ماه قبل
ضمن عرض تشکر از شما
مدلش هست:
TP-LINK 150Mbps Wireless N ADSL2
model:TD-W8151N

author
rasool1
rasool danesh
4 ماه قبل
مهندس تواضعی عزیز
آداپتور مودم شما باید 9ولت و 0.6 آمپر باشه من نگاه کردم
لینک منبع
author
تواضعی
کمال
4 ماه قبل
واقعا ممنون
سپاسگزارم

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات