درخواست های ارتباط
جستجو
  لیست دوستان من
  صندوق پیام
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
  صندوق پیام
  رویدادها
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
  همه رویدادهای من

  تا 75 درصد تخفیف ویژه شب یلدا بر روی کلیه محصولات وب سایت توسینسو فقط تا 30 آذر

  مانده تا پایان تخفیف ها

  تخفیف های وب سایت
  همه تخفیف ها

  عضویت در

  کانال تلگرام

  توسینسو

  اطلاعات مطلب
   مدرس/نویسنده
   کمال
   امتیاز: 928
   رتبه:307
   0
   10
   1
   165
   کارشناس فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک می باشم . آشنایی با CRM,CMS,SEM,Email marketing علاقه مند به تعمیرات کامپیوتر پروفایل کاربر

   چگونه متوجه شویم که پرینتر تا کنون چه تعداد برگه چاپ کرده است ؟

   تاریخ 11 ماه قبل
   نظرات 0
   بازدیدها 379
   اگر پرینتر در منزل و یا اداره و یا محل کار داشته باشید ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که پرینتری که من از آن استفاده می کنم تا کنون چه تعداد صفحه چاپ کرده است؟ و یا ممکن است در حال خرید یک عدد پرینتر دسته دوم از کسی باشید و دوست دارید کارکرد دستگاه را بدانید .در این مقاله هدف ما پرینترهای لیزری سیاه و سفید شرکت HP می باشد که معمولاً به مدل های HP1320,HP2035,HP2055,hp2014 وجود دارند . یکی از راه هایی که متوجه شویم که پرینتر تا حالا چه قدر کاغذ چاپ کرده است استفاده از خود کلید پرینتر است . یعنی شما به کمک کلیدی که روی دستگاه قرار داده شده است می توانید به این موضوع پی ببرید . نحوه استفاده از این کلید کمی فرق می کند و لازم است کمی دقت بیشتری داشته باشید.اگر کلید را یکبار فشار دهید و انگشت خود را از دستگاه بردارید ، پرینتر یک صفحه پرینت چاپ شده یا TEST PAGE چاپ می کند که برای آزمایش سالم بودن دستگاه و مشاهده کیفیت تونر استفاده می شود . اما اگر انگشت خود را روی کلید به مدت چند ثانیه به مدت 5 الی 8 ثانیه (بستگی به مدل پرینتر) نگه دارید تا زمانی که چراغ سبز رنگ روی پرینتر به صورت چشمک زن گردد ، آنگاه انگشت خود را بردارید ، برگه ای از پرینتر چاپ شده و خارج می شود که در آن اطلاعات کلی شامل مدل ، حافظه ، شماره سریال و تعداد کل برگه های چاپ شده را نمایش می دهد . عدد مقابل عبارت total pages printed بیان کننده تعداد کاغذ های چاپ شده توسط پرینتر می باشد .
   صفحه گزارش چاپ پرینتر 2035

   در بعضی از گزارش های پرینتر 1320 که شامل دو صفحه می باشد ، می توانید مقدار تونر باقی مانده را نیز به صورت درصد و آمار ملاحضه کنید . این کزارش به شما کمک می کند که بدانید آیا زمان تعویض تونر فرا رسیده است یا خیر ؟
   گزارش مصرف تونر پرینتر hp1320

   در پرینتر مدل hp 2055 که صفحه دیجیتالی دارد ، با انتخاب گزینه cartridge usage می توانید به طور خلاصه از تعداد برگه های چاپ شده ، گزارش تهیه کنید .
   تعداد کاغذ چاپ شده در پرینتر hp2055

   برچسب ها
   مطالب مرتبط

   در حال دریافت اطلاعات

   نظرات
   هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید